Tipy a skúsenosti 11. 05. 2020

TOP 7 dôvodov, prečo si vybrať GPS Dozor

Prinášame Vám 7 dôvodov, prečo zvoliť GPS Dozor ako partnera pre sledovanie vozidiel.
Dôvod 1: Online prehľad o vozovom parku!

Viete kde sa pohybujú Vaše vozidlá a čo sa s nimi deje? Na našom portáli pre GPS sledovanie vidíte pozíciu a pohyb všetkých svojich osobných či firemných vozidiel a to v reálnom čase. Okrem aktuálnej polohy napríklad ihneď zistíte, kto zrovna riadi vybrané vozidlo, aký je jeho štýl jazdenia, kadiaľ daný voz prechádzal, či kedy ho čaká budúci servis.


Dôvod 2: Automatické vedenie knihy jázd!

Vypisujete knihu jázd stále ručne? S nami už nemusíte. Systém GPS Dozor automaticky ukladá všetky prejdené trasy a vedie tak elektronickú knihu jázd. Okrem základných údajov môžete sledovať podrobné štatistiky o prevádzke vozidiel, identifikovať vodiča či prepínať medzi súkromnou a služobnou jazdou. Knihu jázd je možné exportovať do rôznych formátov a je bez výhrad akceptovaná finančnými úradmi. Vďaka tomu je elektronická kniha jázd výborným pomocníkom pre firemnú aj obecnú flotilu.


Dôvod 3: Zamedzenie čiernym jazdám aj krádežiam paliva!

Máte kontrolu nad svojím vozovým parkom? S platformou GPS Dozor Vám už neunikne žiadna čierna jazda ani odliatie paliva do kanistra nepoctivými zamestnancami. Systém automaticky počíta spotrebu vozidla a v prípade neobvyklých výkyvov Vás upozorní na podozrivú situáciu.


Dôvod 4: Zníženie nákladov až o 40%!

Zdajú sa Vám náklady na prevádzku vozového parku príliš vysoké? Je na čase to zmeniť! Nielen odhalenie agresívneho štýlu riadenia a nekalých praktík s tankovaním či súkromnou jazdou, ale predovšetkým tiež zvýšenie efektivity, zníženie administratívy a ušetrenie času vedie k zníženiu nákladov na vozový park až o 40%!


Dôvod 5: Zabezpečenie vozidiel!

Máte svoje vozidlá chránené proti krádeži? S našimi GPS lokátormi dostanete upozornenie na neoprávnené naštartovanie či pohyb vozidla mimo povolenú oblasť alebo časové rozmedzie. Odcudzené vozidlo možno vďaka sledovaniu ihneď vystopovať, pretože systém neustále hlási jeho aktuálnu (prípadne poslednú známu) polohu. S prídavným imobilizérom je možné dokonca zastaviť vozidlo na diaľku. Stačí, aby na chvíľu spomalilo na bezpečne nízku rýchlosť.


Dôvod 6: GPS zariadenia namontujeme kdekoľvek v SK!


Pre montáž GPS zariadení nemusíte zháňať svoj servis. Všetko zariadime za Vás. Disponujeme s viac ako 20 partnerskými servisy po celej Slovenskej republike a nie je teda žiadny problém zabezpečiť inštaláciu v servise vo Vašej blízkosti. Po individuálnej dohode je dokonca možné obstarať dojazd montážneho technika priamo do Vašej spoločnosti.


Dôvod 7: Vozidlá sledujete ihneď po montáži!

Tlačí Vás realizácia GPS monitoringu? S nami môžete sledovať svoje vozidlá už do 3 dní od vytvorenia dopytu. Akonáhle dôjde k montáži zariadenia, uvidíte svoje vozidlá v mobilnej aj webovej aplikácii.


Pozrite sa na prípadové štúdie, kde sa okrem iného dozviete, prečo si nás vybrali aj tie najväčšie spoločnosti vo svojom odbore, ako je napríklad Zásielkovňa, Rail Cargo Operator či Plzeňský Prazdroj.

Chcete sa na niečo opýtať?
Alebo zadarmo otestovať naše riešenie?

Nechajte nám na seba kontakt, ozveme sa vám.