Spoločnosť Rail Cargo Operator – CSKD s.r.o., patrí medzi firmy s dlhodobým pôsobením v oblasti kombinovanej dopravy. Ako prevádzkovateľ terminálov kombinovanej dopravy v Bratislave, Žiline, Košiciach a Ružomberku, zabezpečujeme prekladanie kontajnerov pre intermodálnu prekládku koľaj – cesta, ich skladovanie a manipuláciu s kontajnermi radu ISO 20´ a 40´.

Referencie: Rail Cargo Operator - CSKD s.r.o.

Pre lepšiu kooperáciu s dodávateľmi a pre zefektívnenie našich služieb zákazníkom, bolo pri takom veľkom objeme prepráv nevyhnutné vedieť, kde sa nachádzajú jednotlivé ťahače. Preto sme sa rozhodli pre monitorovací systém vozidiel GPS dozor. Systém nám uľahčil pracovné postupy a zjednodušil celkovú komunikáciu. Presne určuje pozíciu našich ťahačov a poskytuje dostatočné množstvo výstupov o prepravách, ktoré môžeme sprostredkovať zákazníkovi. Systém by sme určite odporučili pre mieru rôznorodého profesionálneho využitia.

Miroslav Fagan ,
Manager of Container Terminals

Systém GPS Dozor využíva slovenská aj česká pobočka firmy Rail Cargo Operator - ČSKD s.r.o., monitorujeme tak cez 200 ťahačov, niekoľko špeciálnych strojov a desiatky vlakov.

Chcete sa na niečo opýtať?
Alebo zadarmo otestovať naše riešenie?

Nechajte nám na seba kontakt, ozveme sa vám.