Porovnanie reálnej a papierovej spotreby pohonných hmôt odhalí, kde vám odtekajú peniaze

Tipy a skúsenosti 06. 10. 2021

Pri pohľade na podnikové výdavky na pohonné hmoty sa vám môže zdať, že tu niečo nesedí. Ak je prevádzka firemných vozidiel na hranici vašich možností, možno máte v práci škodcu. Krádeže pohonných hmôt sú vo firmách, žiaľ, pomerne časté. Ako ich odhaliť a ako usvedčiť konkrétneho vinníka?

8 problémov rozvozových firiem a ich riešenie

Tipy a skúsenosti 08. 09. 2021

Ak prevádzkujete rozvozovú službu, čelíte veľkému množstvu problémov. Niektoré proste nemajú riešenie, na iné však vyzrieť môžete. Nie je to zložité a ani drahé: peniaze sa vám totiž rýchlo vrátia. Problémy, ktoré opisujeme nižšie, majú riešenie, ktoré je efektívne, spoľahlivé a hlavne preverené nielen všeobecnými skúsenosťami veľkých rozvozových firiem, ale konkrétnymi prípadmi našich referencií, medzi ktoré patria napríklad Dáme jedlo, Alza.cz alebo Zásilkovna. Tým riešením je systém pre sledovanie vozidiel GPS Dozor. Poďme sa zoznámiť s jeho výhodami.

Kniha jázd: musím ju viesť? Ako to vyzerá? A čo musí obsahovať?

Tipy a skúsenosti 11. 08. 2021

Kniha jázd je účtovný doklad, ktorý sa používa na zaznamenávanie informácií o prevádzke vozidla (firemného alebo súkromného) používaného na podnikanie. Aké sú jej požiadavky, kto by ju mal viesť a ako vyzerá? Tu je prehľadné zhrnutie.

Chcete sa na niečo opýtať?
Alebo zadarmo otestovať naše riešenie?

Nechajte nám na seba kontakt, ozveme sa vám.