Monitorovanie štýlu jazdy vodiča

Služobné autá môžu dostávať niekedy poriadne na frak. Niektorí vodiči jazdia štýlom brzda-plyn , neúnosne zaťažujú auto a plytvajú palivom. Prevencia takéhoto zaobchádzania s firemnými vozidlami sa vždy oplatí.
V našej knihe jázd máte štýl jazdy jednotlivých vodičov pod drobnohľadom. Na zázname jazdy vidíte prudké brzdenie, zrýchľovanie a zmeny smeru . Spolu s meraním rýchlosti a spotreby tak môžete odhaliť tých najväčších hriešnikov. A úspory na prevádzkových nákladoch sa čoskoro prejavia.

Monitorujeme intenzitu týchto parametrov:

  • Prudká akcelerácia
  • Neúmerné brzdenie
  • Náhla zmena smeru (zatáčanie)
  • Nerovnosť vozovky
Elektronická kniha jázd

Prehľad o vozidlách, vodičoch, trasách, tankovaní... ...skrátka o všetkom, čo potrebujete vedieť.

Parametre sú v systéme knihy jázd zobrazené ikonkami, ich intenzita je vyjadrená pomocou farieb (zelená, žltá až červená). Ikonky sa vďaka GPS súradniciam zobrazujú aj na mapových podkladoch a označujú tak miesto, kde došlo napríklad k prudkému brzdeniu. Údaje je samozrejme možné zoskupovať do reportov a ďalej s nimi pracovať.'

Monitorovanie štýlu jazdy pomocou vyššie uvedených veličín je pre všetkých našich klientov zdarma. Ak máte náročnejšie požiadavky, môžete túto službu skombinovať s produktom GPS Dozor CAN . Ten ponúka prepojenie s CAN zbernicou vozidla a prináša presné údaje o prevádzke automobilu (stlačenie pedála akcelerácie, otáčky motora, stav nádrže mnoho ďalších).'

Damejidlo.cz s.r.o

Rozvozy celkom pod dozorom

"Vďaka systému GPS Dozor, ktorý máme prepojený priamo s našim dispečerským systémom pre rozvoz jedla po Bratislave, majú naši operátori prehľad o aktuálnej polohe všetkých rozvozových vozidiel. Navyše, systém nám umožňuje sledovať štýl jazdy jednotlivých vodičov."

Milan Poláček

Fleet Manager

Znížiť náklady je jednoduchšie, než sa zdá

Kontakt

Popíšte nám svoje potreby

Ponuka

Pripravíme vám návrh riešenia

Montáž

Odborne nainštalujeme potrebnú techniku

Sledovanie

Máte plnú kontrolu nad svojím vozovým parkom

Chcete sa na niečo opýtať?
Alebo zadarmo otestovať naše riešenie?

Nechajte nám na seba kontakt, ozveme sa vám.