Tipy a skúsenosti 30. 01. 2013

Ochrana dát

Vaše informácie sú na našich serveroch v bezpečí. Ochrana dát v knihe jázd je pre nás rovnako dôležitá ako pre našich zákazníkov.


Náš systém pre monitorovanie vozidiel je postavený na tzv cloudovom riešení. To znamená, že ho ovládate na diaľku cez internet a vo vašom počítači nie je nainštalovaný žiadny špeciálny softvér. To isté platí aj o dátach - sú uložené na chránenom a zabezpečenom serveri, nie na vašom počítači.
Skutočnosť, že sú všetky dáta zhromažďované a uchovávané na jednom mieste, prináša mnoho výhod. Cena za prevádzku celého systému je nižšia, riešenie umožňuje prístup z rôznych počítačov a operačných systémov, dáta sú zálohované a vám sa nemôže stať, že o ne prídete v okamihu, kedy sa váš osobný počítač rozhodne štrajkovať.


Cloudové riešenia ale môžu vzbudzovať aj obavy. Kto vidí moje dáta? Poznajú cudzí ľudia pohyb mojich vozidiel? Nemôže ma niekto cez knihu jázd sledovať? Aká je záruka ochrany tu uložených informácií?


V GPS Dozore si dávame veľký pozor, aby sme chránili dáta našich klientov. Prístup do systému je šifrovaný, aby sa nedal odpočúvať zo sieťovej prevádzky. Server je dôsledne zabezpečený proti útokom zvonku a je softvérovo aj fyzicky pod celodennou ostrahou.


A ako úplnú samozrejmosť uvádzame, že prístup k vašim dátam nemá nikto tretí, pokiaľ sami nebudete požadovať opak. Vaše heslo a login je u nás v bezpečí. Ochrana dát je prirodzenou súčasťou služieb, ktoré ponúkame.


Podobné články:

Aplikácia pre chytré telefóny zadarmo! >> Prejsť na článok

Sledovanie vozidiel - ako funguje a čím pomáha? >> Prejsť na článokChcete sa na niečo opýtať?
Alebo zadarmo otestovať naše riešenie?

Nechajte nám na seba kontakt, ozveme sa vám.