Zaujímavé akcie 30. 11. 2012

Kadiaľ išla oceľová žena? Sledoval ju GPS tracker

Zdvíhanie činky, zhyby, sedy-ľahy, beh a bicykel. A na všetko vopred dané limity - ak sa teda chcete stať oceľovým mužom alebo oceľovou ženou. Tento rok sme sa v rovnomennom závode tiež otestovali. Nie teda priamo naše telesné schránky, ale našu technológiu. S jednou pretekárkou sme vyslali do terénu zariadenie pre sledovanie polohy: GPS tracker.


Verejný test fyzickej kondície Oceľový muž - oceľová žena (http://www.ocelovymuz.cz) má dlhoročnú tradíciu a koná sa niekoľkokrát ročne na rôznych miestach Českej republiky. V silových aj vytrvalostných disciplínach máte možnosť zistiť, ako na tom so svojou fyzičkou ste. Napríklad 30-ročný muž by mal 12-krát zdvihnúť päťdesiatkilovú činku v benchpressi, urobiť 10 zhybov, 50 sedov-ľahov, ubehnúť zhruba 5 km do 26 minút a prejsť na bicykli 40 km do jeden a pol hodiny.

Aj my sme mali 29. 6. 2013 v areáli ZŠ Žebrák svoje želiezko v ohni: GPS tracker na bicykli pretekárky Kamily. Pretože ide o malé zariadenie, vôbec ju nezaťažovalo ani nebránilo v pohybe. Kým sa išla cyklistická časovka, my sme v pokoji a pohodlí sledovali na počítači, kadiaľ a ako rýchlo pretekárka išla. Na záznam jej jazdy sa môžete pozrieť na tomto videu:

 

 

Podobné články:

Sledovanie vozidiel - ako funguje a čím pomáha? >> prejsť na článok

Stráži alebo spí? GPS udrží vašich strážnikov hore >> prejsť na článok

 

Chcete sa na niečo opýtať?
Alebo zadarmo otestovať naše riešenie?

Nechajte nám na seba kontakt, ozveme sa vám.