Zaujímavé akcie 13. 06. 2016

V lete 2016 nás čaká plno výziev a dobrodružstiev

Počas leta plánujeme opäť preveriť spoľahlivosť, výdrž a presnosť našich GPS lokátorov v záťažových situáciách. Zároveň si chceme tiež užiť poriadnu zábavu. Preto sa neváhame zapojiť do zaujímavých nápadov s nádychom dobrodružstva. Aké to budú tento rok? Podívajte sa.

Bežecká séria RunCzech

Séria závodov RunCzech sa preženie Českou republikou. Novinkou v tomto roku je využitie našej technológie: už od zahajovacieho májového Volkswagen Maratónu Praha môžete vďaka naším GPS lokátorom sledovať pozíciu vedúcich závodníkov priamo na online mape.

A platí to pre všetky závody, ktoré sa v lete pobežia v Českých Budejoviciach, Olomouci, Prahe alebo v Ústí nad Labem.

 

Majstrovstvá ČR v autostope

Túto akciu, ktorú podporujeme od samého začiatku, asi nie je nutné dlho predstavovať. Súťaž tímov, súperiacich o to, kto autostopom dorazí do určeného cieľa, už dávno vstúpila do obecného povedomia. Každý pohyb súťažiacich sledujú naše špeciálne upravené cestovateľské GPS lokátory. 

A kam sa ide tentokrát? To sa dozviete na oficiálnom webe závodu.

 

Feldou do Číny

Feldou? Poviete si, snáď sa tým nemyslí Škoda Felícía. Áno, myslí. Dvaja študenti pražskej techniky Ondra a Makr sa pokúsia prejsť v starých škodovkách až na hranice Číny. 

Zatiaľ na cestu zbierajú prostriedky na HitHite, ale našu podporu majú už teraz istú.

   

Na motorke za krásami Albánska po druhýkrát

Už pred rokom ste mohli podrobne sledovať prázdninovú cestu motorkárov Martina a jeho kamarátov do Albánska. Pútavo písaný blog a presný záznam trasy z GPS lokátoru Vám ich zážitky priblížia aj tento rok.

 

Kayak Around Europe

Jirka Oliva sa vydal na cestu pred rokom. V morskom kajaku obopláva európsky kontinent. Čo už má za sebou? Ako veľký kus cesty ho ešte čaká? To môžete sledovať na Jirkovom webe, kde presný záznam trasy obstará náš neúnavný GPS lokátor v robustnom vodeodolnom púzdre.

 

Ultramaratónec v akcií

Po behu Sněžka - Třebíč ultramaratónca Štěpána Dvořáka, o ktorom sme písali v apríli, čaká Štěpána ďalšia výzva. Tentokrát 28. a 29. mája 2016 (beh 280 km Lysá hora - Třebíč). Či sa dočkáme aj ďalších extrémnych behov ešte uvidíme.

 

Chcete sa na niečo opýtať?
Alebo zadarmo otestovať naše riešenie?

Nechajte nám na seba kontakt, ozveme sa vám.