Tipy a skúsenosti 16. 01. 2014

Náš systém je teraz previazaný s Timocom eMap®

Stali sme sa partnerom nemeckej firmy Timocom. Naši zákazníci z radu dopravcov tak môžu lepšie a jednoduchšie spolupracovať so svetovým lídrom v predaji voľnej prepravnej kapacity.

Timocom je synonymom pre burzu voľného prepravného priestoru. Ide o globálnu službu, umožňujúcu dopravcom poskytnúť voľné kapacity naozaj veľkému množstvu zákazníkov. Záujemcom potom Timocom ponúka rýchle vyhľadanie najlacnejšej ponuky. Vo výsledku sú tak všetci spokojní.

Timocom tiež ponúka službu sledovania nákladu, nazvanú eMap®. Na to však musia dopravcovia disponovať takým systémom sledovania vozidiel, ktorý je s aplikáciou Timocomu prepojený. A GPS Dozor túto funkciu teraz ponúka!

Dáta o sledovaní vozidla sa z nášho systému prenášajú do Timocom eMap®. Všetko sa to deje úplne automaticky a s minimálnym oneskorením.

Pokiaľ ste autodopravca využívajúcí systém pre sledovanie vozidiel GPS Dozor, získate v Timocome konkurenčnú výhodu nad ostatnými dopravcami. Pri zadávaní voľnej kapacity môžete zdôrazniť, že u vozidla umožňujete sledovanie v Timocom eMap®. Zákazníci tak u vás vždy nájdu aktuálny prehľad o svojom náklade, čo je silný argument pre pridelenie zákazky.

Chcete sa na niečo opýtať?
Alebo zadarmo otestovať naše riešenie?

Nechajte nám na seba kontakt, ozveme sa vám.