Tipy a skúsenosti 01. 03. 2021

Pomáhame podnikateľom nadýchnuť sa v tejto ťažkej dobe

Vieme, nie je to teraz ľahké. Pre nikoho. Ale podnikatelia sú teraz obzvlášť na rane. Rezervy sú už väčšinou preč, je potrebné znižovať náklady. V tom môže pomôcť aj náš systém pre sledovanie vozidiel. Našu technológiu teraz navyše práve podnikatelia dostanú s vvýraznou zľavou.


Máte firmu, zamestnávate ľudí a platíte majland za prevádzku vozidiel?

Ak pod sebou máte partiu remeselníkov, ktorí jazdia na zákazky, rozvážate tovar alebo jedlá pre reštauráciu, alebo máte vlastný tím obchodníkov, potom to asi poznáte. Veľkú časť vašich nákladov zhltne prevádzka služobných vozidiel.

Zároveň je ale toto presne oblasť, kde môžete ušetriť. Stačí využiť technológiu, ktorá je už preverená a má jasné výsledky: satelitné sledovanie vozidiel, ktoré využíva GPS lokátory vo vozidlách.


Nižšie účty za PHM, kratšie prestoje a menej papierov

Ako vlastne taká aplikácia pre sledovanie vozidiel vyzerá? Väčšinou ide o systém, do ktorého vstupujete cez webové rozhranie alebo pomocou aplikácie pre mobilné telefóny a tablety.

Každá jazda každého vozidla je zaznamenaná vrátane mapového záznamu. Vidíte, kadiaľ vodič išiel (a odhalíte i čierne jazdy), akú mal rýchlosť, kde sa zastavoval, máte tiež údaj o spotrebe PHM (a neuniknú vám krádeže paliva). Môžete si tiež ustrážiť vymedzenú oblasť pohybu vozidla.

Okrem efektných mapových záznamov jazdy umožňujú systémy pre sledovanie vozidiel úplne bezpracné vedenia knihy jázd - na základe dát z GPS lokátora sa zostaví report, ktorý si môžete tiež vytlačiť vo formáte, ktorý bez výhrad akceptujú finančné úrady.

Sledovanie vozidiel ukazuje aj aktuálnu polohu, takže nemusíte zložito obvolávať vodiča a zisťovať, kam idú, kde už boli alebo kde sú práve teraz. Všetko vidíte na obrazovke.

Pre podnikateľov je veľmi praktická aj možnosť upozornenie na nutnosť servisnej prehliadky po najazdení určitého počtu kilometrov. Rovnako tak je možné nastaviť pripomienku na blížiaci sa termín STK.

A oplatí sa zavedenie nášho systému? Podľa konkrétnych skúseností našich klientov je možné znížiť náklady na prevádzku vozidiel až o 40%.GPS Dozor je ako stvorený aj pre menších podnikateľov

V čom je GPS Dozor iný, než ostatné systémy pre sledovanie vozidiel? Zavedený princíp sme nezmenili, ale od základov prepracovali jeho používania.

Náš systém má inovatívne riešené ovládanie, kde pracujete s interaktívnou mapou a škálovateľnými záznamami, kde si podrobnosť náhľadu určujete sami.

Vďaka tomu, pre prácu s ním nepotrebujete mozog “ajťáka”, ale po niekoľkých minútach to zvládne naozaj každý. V základnom zobrazení vás nerozptyľujú pokročilé funkcie, ktoré využívajú skôr špecializované logistické firmy, alebo ktoré sa hodia raz za čas. Preto je práca s GPS Dozorom rýchla, intuitívna a nestrácate s ňou zbytočne čas.Zľava pre vás práve teraz

Pretože vieme, že práve teraz si obstaranie čohokoľvek každý dobre rozmyslí, rozhodli sme sa vyjsť podnikateľom v ústrety.

Do konca roka ponúkame novým zákazníkom 30% zľavu na naše GPS lokátory. Ide o spoľahlivé a robustné prístroje vyrobené v Európskej únii a za túto cenu je asi inde nenájdete (ide v podstate o obstarávaciu cenu).

Ako na to? Pri zadaní objednávky zadajte do poznámky kód "MAREC30".

Chcete sa na niečo opýtať?
Alebo zadarmo otestovať naše riešenie?

Nechajte nám na seba kontakt, ozveme sa vám.