Tipy a skúsenosti 04. 02. 2016

Montáž lokátorov priamo u zákazníka, alebo vo viac než 70 autorizovaných servisoch

Naši zákazníci majú k dispozícií viac než 70 partnerských servisov. Ide o profesionálne pracoviská v ktorých vyškolení odborníci inštalujú naše GPS lokátory do akéhokoľvek vozidla. 

Pokiaľ si u nás zakúpite systém pre satelitné sledovanie vozidiel, nemusíte montáž GPS lokátoru vykonať svojpomocne, alebo kvôli nemu jazdiť na vzdialené miesta. Postarajú sa o vás v našom autorizovanom partnerskom pracovisku, ktoré nájdete doslova v každom kúte Českej a Slovenskej republiky. 

A keď vám umiestnenie servisov stále nebude vyhovovať, nevadí. Dohodneme sa na montáži priamo tam, kde sa vám to hodí, napríklad u vás vo firme. Vždy sa postaráme o to, aby bola technika zapojená tak, aby spoľahlivo a bezpečne plnila svoju funkciu.
 


GPS jednotka sa odborne namontuje  pod palubnú dosku, kam sa tiež skryjú antény. Prístroj teda v bežnej prevádzke nie je vôbec viditeľný. Ako zdroj energie slúži batéria vozidla, GPS lokátor je teda neustále napájaný a pripravený strážiť.

Naše zariadenia nájdete nielen v osobných vozidlách. Bez problémov nimi vybavíme nákladné autá stavebné aj poľnohospodárske stroje a prakticky akékoľvek ďalšie vozidlo alebo objekt. Novinkou nie je pre nás ani montáž do lietadla, včelieho úľa, alebo pivného tanku.

Chcete sa na niečo opýtať?
Alebo zadarmo otestovať naše riešenie?

Nechajte nám na seba kontakt, ozveme sa vám.