Tipy a skúsenosti 15. 04. 2021

Monitoring vozidiel s tankovaním dohromady. Zahájili sme spoluprácu s DKV Euro Service.

Spoločnosť DKV poskytuje tankovacie a servisné karty, platné v celej Európe. V spojení so systémom GPS Dozor vám teraz prináša ešte viac výhod.

Pretože stále hľadáme možnosti, ako náš systém pre monitorovanie vozidiel vylepšiť a ako uľahčiť podnikanie našim zákazníkom, sme radi, že s nami spolupracuje práve DKV.

DKV Euro Service zaujíma vedúce postavenie medzi európskymi poskytovateľmi bezhotovostného zásobovania. S viac ako 100 000 akceptačnými miestami v 42 európskych krajinách vám DKV Euro Service ponúka najväčšiu zásobovaciu sieť v sektore služieb dopravcom.Výhody pre zákazníkov GPS Dozor: menej starostí aj lacnejšie palivo

A aké konkrétne výhody teda spolupráca s DKV prinesie zákazníkom GPS Dozoru?

1. Tankovacia karta na sledovanie vozidiel. Zákazníkom, ktorí budú mať spolu so zavedením satelitného sledovania vozidiel záujem aj o zavedenie tankovacích kariet, túto možnosť ponúkame. Získate tak komplexnejšiu službu a posuniete fleet management na vyššiu úroveň.

2. Automatické prepojenie tankovania so systémom GPS Dozor. Evidencia tankovania bez starostí? Karty DKV automaticky napojíme na systém sledovania vozidiel, takže každé tankovanie kartou uvidíte rovno v našom systéme.

3. Výhodnejšia cena paliva. Zákazníci, ktorí si zaobstarajú DKV kartu spolu s našim systémom, dosiahnu na väčšie zľavy na palivo než bežní klienti DKV.
DKV tankovacie a servisné karty

Palivové karty DKV vám prinášajú väčšiu flexibilitu a menej starostí pri tankovaní. Sú vhodné pre všetky druhy vozových parkov.

Kartu akceptuje 52 000 staníc v 42 krajinách Európy. Táto sieť zahŕňa stanice Benzina, EuroOil, F1 GAS, KM-Prona, MOL, Tank ONO, Lukoil, VOMS a mnoho ďalších.

DKV karta kryje aj ďalšie služby spojené s vozovým parkom, ako je umývanie, parkovanie alebo opravy.

Zákazníci DKV majú navyše prístup k výhodným týždenným ponukám čerpacích staníc. DKV zasiela každý týždeň zoznam čerpacích staníc, kde všade dostane zákazník platiaci kartou DKV výhodnejšiu cenu.

Chcete sa na niečo opýtať?
Alebo zadarmo otestovať naše riešenie?

Nechajte nám na seba kontakt, ozveme sa vám.