Zaujímavé akcie 31. 10. 2013

Bikeri využili k monitorovaniu závodu GPS trackery

GPS Dozor sa stal partnerom obľúbeného cyklistického maratónu Humpolecká 50. Na jeho štart sa súhrnne postavilo 68 pretekárov a pretekáriek, pričom niektorí z nich obdržali k monitorovaniu celej trasy naše osobné GPS trackery. Hoci je H50 amatérskym podnikom, dorazil mimo iných aj Vašek Holub z Velosport Valenta Scott Team, účastník MČR v duatlone, MČR Xterra, SP Xterra ai. Vašek nenašiel premožiteľa a 2. ročník H50 s prehľadom - súčasne za vytvorenia nového traťového rekordu 1:57:49 - vyhral.

Humpolecká 50 je podnik zaradený do v tomto roku vzniknutej série štyroch pretekov Triatlét Humpolecka. Historicky prvým triatlétom sa stal František Tichý (Catus Bike Team Svetlá nad Sázavou), ktorý nazbieral absolútne najvyšší počet bodov a vďaka tomu si na rok odniesol putovný pohár.

 

Sme radi, že naše GPS trackery zožali pozitívne ohlasy ako od samotných bikerov, tak aj od prizerajúcich sa divákov, ktorí mohli vďaka moderným technológiám sledovať on-line aktuálnu polohu pretekárov. Všetkým zúčastneným blahoželáme k znamenitým športovým výkonom! Na štarte sa stretneme zase o rok.

 

Chcete sa na niečo opýtať?
Alebo zadarmo otestovať naše riešenie?

Nechajte nám na seba kontakt, ozveme sa vám.