Tipy a skúsenosti 13. 08. 2020

5 výhod elektronickej knihy jázd

Máme taký neodbytný pocit, že papierovú knihu jázd už dnes nevypisuje nikto. Pokiaľ ale predsa len patríte medzi ľudí, ktorí dodržiavajú dávne tradície, je možno načase svoj prístup prehodnotiť. Určite totiž viac získate, než stratíte.


1. Nič nevypisujete

Tou najdôležitejšou výhodou virtuálnej knihy jázd je jej úplná nenáročnosť. Ako vodič nemusíte na nič myslieť, nemusíte nič hľadať (knihu ani pero), listovať, premýšľať a vypisovať.

Ako účtovník alebo fleet manager nemusíte nikoho naháňať, doprosovať a vyhrážať. Všetko máte v aplikácii.2. Nemusíte si nič pamätať

Kde ste boli pred 3 mesiacmi cca o 14tej hodine? Nie, to nie je policajný výsluch, toto museli vodiči vedieť, keď si zabudli vyplniť záznam o jazde.

S elektronickou knihou jázd je všetko jasné. Miesto, čas, čas jazdy, dĺžka trasy, rýchlosť ... To všetko je dohľadateľné do počiatku vekov (alebo aspoň do chvíle, kedy ste knihu jázd "zelektronizovali").


3. Nemusíte vytvárať výkazy pre finančné úrady

Systém pre sledovanie vozidiel vygeneruje všetky tlačivá a úradné výkazy automaticky (aspoň ten náš). Nulová práca pre vás, spokojnosť pre úrady. Win - win.4. Šetríte čas - a čas sú peniaze

O automatickú knihu jázd sa nemusíte starať. Úplne bez problémov sa o seba postará sama, takže vy (alebo vaši zamestnanci) máte čas na tie naozaj dôležité veci.5. Máte v ruke nástroje 21. storočia

Žiadny zošitok v priehradke spolujazdca vám nebude hlásiť aktuálnu polohu všetkých vozidiel, nepostráži tankovanie ani neupozorní na blížiace sa servisy alebo termíny STK.

Systém pre sledovanie vozidiel toto robí absolútne automaticky, má to v základnej výbave.

Vďaka moderným technológiám je možné vašu elektronickú knihu jázd povýšiť na sofistikovaný alarm alebo strážnika podmienok v nákladnom priestore - merať a strážiť sa dá všetko, a je jedno, či sa vozidlá pohybujú za hranicou okresu alebo na druhom konci zemegule.

Chcete sa na niečo opýtať?
Alebo zadarmo otestovať naše riešenie?

Nechajte nám na seba kontakt, ozveme sa vám.