Tipy a skúsenosti 16. 04. 2018

5 najpredávanejších lokátorov do auta v Česku, Slovensku a Poľsku*

Ktoré GPS lokátory stoja naozaj za to? Vybrali sme 5 najpredávanejších lokátorov, za ktoré dáme ruku do ohňa.


Naša spoločnosť GPS Dozor patrí medzi najvýznamnejších hráčov na trhu sledovania (nielen) vozidiel. Je to dané aj tým, že sme od začiatku zvyknutí vyžadovať kvalitu. Veď presne to isté potom vyžadujú naši zákazníci od nás.


Ak teda chceme dodávať spoľahlivé a bezproblémové služby, musíme mať spoľahlivé prístroje. S týmto prístupom sme vyberali v naozaj širokej ponuke lokátorov, až sme vybrali tie naozaj najlepšie.


Pozrite sa na náš výber. Ide o lokátory, ktoré sú každodenne podrobené reálnej prevádzke na českých cestách.1. GPS Dozor Premium

Jedná sa o veľmi spoľahlivý a presný lokátor, ku ktorému je možné pripojiť viac druhov zariadení naraz. Okrem sledovania polohy tak ponúka tiež možnosť prepínania typu jázd či identifikáciu vodičov. Najlepší lokátor pre fleet management.

Viac informácií...2. GPS Dozor Exclusive

GPS Dozor Exclusive je vysoko odolný lokátor, ktorý znesie naozaj veľa, bez toho, aby nejako utrpeli jeho funkcie. A pretože je určený pre profesionálne prostredie (napríklad autodopravu), je tých funkcií, ktoré zvláda, viac než dosť: Identifikácia vodičov (RFID, Dallas), teplotné a iné čidlá, relátko a ďalšie.


Ku špeciálnym úlohám predurčuje tento lokátor tiež možnosť konfigurácie na diaľku.

Viac informácií...3. GPS Dozor Basic

Medzi najpredávanejšie lokátory môžeme zaradiť aj základný model Basic. Ide o jednoduchý a nekomplikovaný prístroj, čo znamená, že je veľmi cenovo dostupný.


Vďaka jednoduchej konštrukcii obsahuje minimum súčastí ktoré sa môžu pokaziť, takže ide o spoľahlivého pracanta. Zároveň sa však vyznačuje nižšou variabilitou a konektivitou k externému príslušenstvu.

Viac informácií...4. GPS Dozor Tracker

Tracker nie je priamo lokátor, ktorý by ste inštalovali do vozidla, ale o to viac využití má mimo túto oblasť. Malá prenosná jednotka s batériou je vhodná napríklad pre cestovateľov.


Pre sledovanie pretekárov používa tieto trackery napríklad Pražský marathon, MČR v autostope, lowcost race, pri svojich extrémnych výkonoch ho nosí ultramaratónec Štěpán Dvořák a ďalší.


Tracker sa osvedčil aj u pracovníkov ostrahy alebo pri strážení ľudí, ktorí potrebujú špeciálnu starostlivosť.

Viac informácií...5. GPS Dozor Alarm

Špecializovaný lokátor s aktívnou ochranou proti odcudzeniu. Jednotka dokáže pomocou SMS sama upozorniť na vniknutie do vozidla alebo jeho naštartovaniu. Užitočnou funkciou je aj možnosť zastavenia vozidla na diaľku.

Viac informácií...


*Jedná sa o interný prieskum značiek GPS Dozor a GPS Nadzór

Chcete sa na niečo opýtať?
Alebo zadarmo otestovať naše riešenie?

Nechajte nám na seba kontakt, ozveme sa vám.