Novinky v systéme 31. 01. 2018

Zabudnúť na servis alebo STK? Neexistuje!*

Náš systém pre sledovanie vozidiel automaticky stráži termíny. A nedovolí vám ich premeškať.


So správou služobných vozidiel sa spája rada povinností. Okrem každodenných činností ako napríklad tankovanie, je nutné udržiavať autá v pojazdnom stave, teda zabezpečiť pravidelný servis, výmenu oleja alebo napríklad STK.


Dátum výmeny oleja alebo stav tachometra si už pamätať nemusíte


Stráženie termínov uvedených udalostí je pomerne nudná záležitosť. Naviac sa tu prelínajú dve veličiny - niektoré termíny závisí od času (STK), iné zase na prejdenej vzdialenosti (servisná prehliadka) alebo tiež na kombináciu oboch (servis či výmena prevádzkových kvapalín).


Človek sa v tom vyzná ťažko, stroj si s tým hlavu neláme. Náš systém GPS Dozor podrobne monitoruje prevádzku každého vášho vozidla a pracuje s veľkým objemom dát, takže nejaký ten termín navyše ľahko postráži. A navyše sa postará o to, aby ste sa o ňom vy dozvedeli včas.


Upozornenie podľa dátumu alebo najazdených km. Priamo do mailu

Ako to funguje v praxi? Povedzme, že si u daného vozidla chcete nechať postrážiť termín servisnej prehliadky. Systém vás na blížiace sa udalosť automaticky upozorní najprv mesiac či 3000 km vopred a potom ešte 7 dní či 300 km pred udalosťou - podľa toho, ktorá udalosť nastane skôr.


Konkrétne hodnoty si môžete nastaviť podľa svojich potrieb, platí však, že v systéme GPS Dozor možno sledovať termíny podľa kalendárneho dátumu i podľa najazdených kilometrov. A možno ich navzájom kombinovať.


Upozornenie sa zobrazuje priamo v systéme v podobe blikajúcej ikonky. Ak chcete mať istotu, že naozaj nezabudnete, využite zasielanie upomienok na e-mail alebo na mobilný telefón.Opakovanie - matka múdrosti

A tým možnosti nekončia. Pohrať sa môžete aj s nastavením opakovanie udalostí - niektoré termíny sa opakujú pravidelne, iné však nie. S GPS Dozorom to už nie je problém.


Napríklad si stanovíte termín absolvovania STK na 21. 2. 2018 s tým, že ďalšie prehliadky sa budú opakovať vždy po 2 rokoch. V okamihu, kedy v systéme odškrtnete, že STK prebehla, systém automaticky nastaví ďalšie upozornenie na dátum 21. 2. 2020.


Podobne môžete postupovať u najazdených km. Nastavíte si prvé servisnú prehliadku vozidla po 80 000 najazdených km a automatické opakovanie po každých ďalších 20 000 km.


Po absolvovaní prvej prehliadky sa systém sám ozve vo chvíli, keď stav tachometra ukáže 100 000 km, potom u hodnoty 120 000 km a tak ďalej. Nikdy nezabudne. Môžete sa spoľahnúť.


(*Platí iba pre klientov GPS Dozor)


Chcete sa na niečo opýtať?
Alebo zadarmo otestovať naše riešenie?

Nechajte nám na seba kontakt, ozveme sa vám.