Novinky v systéme 05. 10. 2017

Ako určujete vzdialenosť vašich vozidiel od zvoleného bodu na mape? Jediným kliknutím

Systém GPS Dozor spoľahlivo vypočíta vzdialenosť vašich vozidiel od určitého bodu na mape. Nielen počet kilometrov, ale aj čas jazdy v závislosti od cestnej premávky a aktuálnej dopravnej situácie.


Kto tam bude skôr?

Je to jednoduché. Zvoľte bod na mape a nechajte systém vypočítať svoju vzdialenosť od aktuálnej polohy vozidla. Zistíte, ktoré z nich tam bude prvé.


Keďže systém GPS Dozor  monitoruje nielen aktuálnu polohu všetkých automobilov, ale aj vyhodnocuje najnovšie dáta o dopravnej situácii, môžete sa naňho spoľahnúť.


Neoceniteľné nielen pre nákladnú dopravu

Pre veľké aj malé spoločnosti, vzdialenosť k bodu veľký favorit.Veľmi rýchlo sa podarí zrealizovať zákazku a vyhodnotiť, ktorý voz môže zásielku vyzdvihnúť najefektívnejšie.


Ale aj ďalší podnikatelia čoskoro zistia, ako táto funkcia zjednodušuje prácu. Predstavte si, že máte vozidlá v teréne a máte jedno z nich poslať klientovi.
Rýchle informácie, tam kde to potrebujete

Pri vývoji systému GPS Dozor sme kládli veľký dôraz na užívateľskú prístupnosť. Taktiež funkcia vzdialenosť k bodu je navrhnutá pre jednoduchú prácu.


Vzdialenosť jednotlivých vozidiel k určitému bodu je zobrazená nielen v okne priamo vo zvolenom bode, ale zobrazuje sa aj na jednotlivých vozidlách na mape. To sa hodí v situáciach, keď sú vozidlá príliš ďaleko, aby sa zmestili na jednu obrazovku.


Chcete sa na niečo opýtať?
Alebo zadarmo otestovať naše riešenie?

Nechajte nám na seba kontakt, ozveme sa vám.