Video návody 14. 07. 2020

Video návod: Tankovanie

Evidujte, sledujte a strážte tankovania pri každom vozidle. Získate spoľahlivé údaje o fungovaní vozového parku (a tiež svojich zamestnancov). Ako na to? Pozrite sa na video.

V prehľade vozidiel kliknite na detail vozidla. Tu vyberte kartu Tankovanie, kde môžete podrobne prezerať všetky záznamy o čerpaní pohonných hmôt.


Zadanie údajov o tankovaní

Pokiaľ chcete zadať nové tankovania, použite tlačidlo "Pridať tankovanie". Po uložení údajov sa tankovanie zobrazí v histórii (tankovanie je vo výpise radené od najnovšieho).

Aké dáta môžete u tankovania zadať:

- Dátum a čas tankovania

- Typ paliva

- Typ platby

- Cenu za jednotku


Ako zobraziť prehľad tankovania pre celý vozový park

Pre celkový prehľad využite modulu Tankovanie v záložke Nástroje, ktorú nájdete v hornej lište obrazovky

Môžete si napríklad vyfiltrovať určité obdobie, pre ktoré sa vám potom zobrazia tankovania všetkých vozidiel, ktoré majú v uvedenej dobe záznam o tankovaní.


Import tankovania

Do systému môžete tankovanie importovať aj pomocou tankovacích kariet od spoločností ako je napríklad Benzina, OMV, Shell, MOL a ďalšie.Kontrola spotreby

Systém GPS Dozor využíva dáta o tankovaní ku kalkulácii spotreby vozidla. Pri každom vozidle vypočíta podľa parametrov vozidla a záznamov o jazdách priemernú spotrebu. Pokiaľ dôjde k výraznejšej odchýlke, upozorní vás na ňu.

Odchýlka spotreby môže znamenať napríklad výraznú zmenu v štýle jazdy, technický problém (únik paliva), alebo tiež krádež paliva.

Chcete sa na niečo opýtať?
Alebo zadarmo otestovať naše riešenie?

Nechajte nám na seba kontakt, ozveme sa vám.