Novinky v systéme 13. 01. 2017

Predstavujeme nový systém sledovania vozidiel

Pozrite sa na tie najzaujímavejšie inovácie, ktoré prináša náš zbrusu nový systém pre satelitné sledovanie vozidiel. 


Jedným pohľadom tak zistíte, čo robili vozidlá behom dňa (alebo týždňa či mesiaca). Môžete tak porovnať napríklad čas začiatku jazdy alebo prejdené kilometre. Z Vašich ohlasov už teraz vidíme, ako cenný nástroj to je pre kontrolu dochádzky alebo šetrnosti jazdy. Pri vývoji nového systému sme sledovali jeden cieľ: vyjsť v ústrety užívateľovi. A ako sa to prejavilo na výsledku? Prinášame štyri príklady


Zjednodušený a intuitívny dizajn


Všetky funkcie, ktoré používate najčastejšie, sú teraz po ruke. Najdôležitejšie informácie nájdete hneď po vstupe do systému. Už žiadne prechádzanie a preklikávanie. Dizajn je zameraný na rýchlu orientáciu a prehľadnosť. A to platí nielen pre počítače, ale takisto pre všetky možné mobilné zariadenia. 
Mapa na úvodnej obrazovke portálu


Akonáhle sa prihlásite do systému, uvidíte všetky svoje vozidlá na mape. Máte tak rýchly prehľad o svojom vozovom parku. A z mapy, ktorá sa zobrazuje spoločne so zoznamom všetkých vozidiel, sa ľahko dostanete k dátam, ktoré Vás práve zaujímajú.Interakcia medzi ľavou a pravou časťou obrazovky


(je dobré vidieť na videu)

Hlavnú obrazovku systému sme rozdelili na dve polovice. Vľavo nájdete zoznam vozidiel, vpravo mapu. Tieto dva prvky tu ale neležia vedľa seba, ale vzájomne spolu interagujú. Keď potiahnutím zväčšíte zoznam vozidiel, mapa sa zjednoduší, aby sa zoznam vozidiel rozšíril o podrobnosti. A naopak. Kliknutím na časť trasy na mape Vám na ľavej časti obrazovky vypíše záznam o danej jazde. A kliknutím na jazdu sa zobrazuje jej trasa na mape. Vďaka tejto funkcii máte po ruke veľké množstvo informácií, ale nestratíte sa v nich. Názorne to vidíte na videu:


 


Kalendár knihy jázd


Kalendár jázd je naša obľúbená funkcia. Je to inovácia, ktorú u konkurenčných aplikácií nenájdete. Kalendárové zobrazenie Vám umožní vidieť knihu jázd z nového pohľadu. Pozeráte sa na ňu nielen z pozície jednotlivých jázd, ale vidíte všetky udalosti, ktoré sa stali v určitom časovom úseku.


Chcete sa na niečo opýtať?
Alebo zadarmo otestovať naše riešenie?

Nechajte nám na seba kontakt, ozveme sa vám.