Novinky v systéme 30. 11. 2016

Nové logo. Prečo ho meníme a čo to znamená?

Posledné týždne sú pre nás a našich zákazníkov v znamení zmien. Máme úplne nový systém pre sledovanie vozidiel. Máme nový web. A máme tiež nové logo.


Nie je to tak, že by sa nám to staré logo už nepáčilo. Ale ak sa u nás mení všetko, chceme to zobrať od základov. Naviac nás k tomu vedú praktické dôvody - so starým logom sa pracovalo horšie vo formátoch a rozmeroch bežných v digitálnom svete.


Ako vznikalo a čo znázorňuje?


Pri tvorbe nového loga sme požadovali, aby v ňom zostala zachovaná téma satelitného sledovania. V starom logu to znázorňovali solárne panely satelitu, ktoré vyrastali z písmena G. Aj v novom logu je toto písmeno stredom pozornosti, ale panely boli nahradené rádiovými vlnami, nesúcimi informácie o GPS súradniciach. 


    


Písmeno G budeme používať aj samostatne ako najjednoduchšiu variantu loga napríklad na našom facebookovom profile. Ďalšie varianty zahŕňajú kompletný názov firmy a slogan “Satelitné sledovanie vozidiel


A ako to je s farbou? Našou farbou bola vždy modrá. Tá zostane aj naďalej. Len sme trochu zmenili odtieň. Je viac priateľský. Tak ako my :-)


V krátkom čase o novom systéme satelitného vozidiel sa dozviete ďalšie podrobnosti.   


Chcete sa na niečo opýtať?
Alebo zadarmo otestovať naše riešenie?

Nechajte nám na seba kontakt, ozveme sa vám.