Novinky v systéme 09. 08. 2017

Reporty a štatistiky v systéme GPS Dozor. Vyspelejšie, než ste čakali

Vyžadujete naozaj podrobné a presné reporty o vozovom parku? Potrebujete si sami nastaviť, čo a ako často sa bude reportovať? Radi by ste svoje dáta ďalej spracovali v externých programoch? Tak to pre vás máme samé dobré správy: toto všetko náš systém vie v základnej verzii.

Predpripravené zostavy pre rýchlu a pohodlnú prácu

Náš systém pre sledovanie vozidiel obsahuje výkonný modul, ktorého úlohou je vygenerovať aj tie najnáročnejšie zostavy a reporty. Na základe skúseností a požiadaviek zákazníkov sme vytvorili predpripravené šablóny, ktoré pokryjú najbežnejšie potreby našich zákazníkov. Zostavy podľa jázd, tankovanie alebo spotreby preto v systéme "vyjdete" jedným kliknutím.

Reporty môžete prezerať priamo v aplikácii. Väčšina užívateľov ale iste privíta možnosť exportu do rôznych typov súborov: Excel, PDF alebo HTML sú samozrejmosťou, ale nájdete tu aj ďalšie formáty súborov používaných špecializovanými programy pre správu vozového parku.Špeciálny modul na reporty je pripravený na tie najťažšie úlohy

Ak sa nechcete uspokojiť s prednastavenými zostavami, máte úplnú voľnosť pre tvorbu vlastných reportov. Nadefinujte si parametre, ktoré chcete reportovať, nastavte si termíny reportingu (1x mesačne, alebo radšej denne?) A šablónu uložte. Aplikácia už sa postará o to, aby ste report dostali priamo do mailovej schránky (a spolu s vami aj ktokoľvek ďalší, koho označíte ako príjemcu).

Potrebujete vygenerovať naozaj rozsiahly report? Trebárs podrobnú zostavu za posledné 2 roky prevádzky celej firemnej flotily? To nie je problém, naše výkonné servery dáta spracujú na pozadí, zatiaľ čo vy si budete v pokoji ďalej pracovať napríklad s knihou jázd.

Štatistické reporty: Analyzujte prehľadne

Pre čo najjednoduchšie prácu obsahuje aplikácie GPS Dozor prehľadné štatistické reporty a grafy. Integrované zostavy sa prejavia napríklad pri prezeraní detailov jazdy, kde si môžete prezrieť graf s priebehom jazdy a sledovať napríklad vývoj rýchlosti a ďalšie podrobné informácie.

Hodiť sa vám určite budú zoznamy prekročenie povolenej rýchlosti alebo štatistiky štýlu jazdy jednotlivých vodičov.

Prečítajte si o našich ďalších zaujímavých funkciách: Identifikácia vodičov Kniha jázd s mapou na jednej obrazovke.

Chcete sa na niečo opýtať?
Alebo zadarmo otestovať naše riešenie?

Nechajte nám na seba kontakt, ozveme sa vám.